1186144
Starkvinsglas, 7 st, 1900-tal. Louis XVI-stil.
Starkvinsglas, 7 st, 1900-tal. louis xvi-stil.

Delvis fasetterad cuppa med dekor av slipade stjärnor, på kvadratisk fot. Höjd 7 cm, diameter 7 cm.

Lätt slitage.

Anna Wehtje
Anna Wehtje
Ansvarig specialist silver och preciosa
+46 (0)8 614 08 22

Utropspris
1 000 SEK