Olli Joki

(Finland, Född 1943)
Olli Joki
(Finland, Född 1943)

OLLI JOKI, skulptur, brons, signerad och daterad 2011, ej numrerad.

"Atlet", höjd 33 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 870
21 187
1 951
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (28 bud)
14 jul 2019 14:59
1 870 EUR
14 jul 2019 14:58
1 820 EUR
14 jul 2019 14:58
1 777 EUR
14 jul 2019 14:56
1 760 EUR
14 jul 2019 14:55
1 710 EUR
14 jul 2019 14:55
1 700 EUR
14 jul 2019 14:54
1 650 EUR
14 jul 2019 14:54
1 600 EUR
14 jul 2019 14:54
1 580 EUR
14 jul 2019 14:54
1 550 EUR
14 jul 2019 14:54
1 500 EUR
14 jul 2019 14:53
1 470 EUR
14 jul 2019 14:53
1 420 EUR
14 jul 2019 14:53
1 220 EUR
14 jul 2019 14:53
1 170 EUR
14 jul 2019 14:52
1 120 EUR
14 jul 2019 14:46
1 070 EUR
14 jul 2019 14:45
1 020 EUR
14 jul 2019 14:45
1 000 EUR
14 jul 2019 14:44
980 EUR
14 jul 2019 14:44
960 EUR
14 jul 2019 14:44
940 EUR
14 jul 2019 14:44
920 EUR
13 jul 2019 17:13
900 EUR
9 jul 2019 13:35
520 EUR
6 jul 2019 20:57
500 EUR
6 jul 2019 8:58
400 EUR
5 jul 2019 20:35
150 EUR