Osmi Nyström

(Finland)
Osmi Nyström
(Finland)

OSMI NYSTRÖM, brons, signerad och daterad -99.

Fågel, höjd 11.5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
200
2 282
208
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (5 bud)
14 jul 2019 8:50
200 EUR
10 jul 2019 22:10
190 EUR
7 jul 2019 16:52
100 EUR
7 jul 2019 13:07
80 EUR
6 jul 2019 3:12
50 EUR