Erkki Kannosto

(Finland, Född 1945)
Erkki Kannosto
(Finland, Född 1945)

ERKKI KANNOSTO, skulptur, brons, signerad och daterad -74, numrerad III/III.

Flicka, höjd 28 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
655
7 421
683
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (44 bud)
14 jul 2019 15:48
655 EUR
14 jul 2019 15:48
650 EUR
14 jul 2019 15:46
635 EUR
14 jul 2019 15:45
615 EUR
14 jul 2019 15:45
600 EUR
14 jul 2019 15:44
595 EUR
14 jul 2019 15:42
575 EUR
14 jul 2019 15:41
555 EUR
14 jul 2019 15:41
535 EUR
14 jul 2019 15:41
520 EUR
14 jul 2019 15:41
514 EUR
14 jul 2019 15:40
494 EUR
14 jul 2019 15:40
480 EUR
14 jul 2019 15:40
472 EUR
14 jul 2019 15:40
452 EUR
14 jul 2019 15:40
450 EUR
14 jul 2019 15:39
432 EUR
14 jul 2019 15:39
412 EUR
14 jul 2019 15:39
400 EUR
14 jul 2019 15:38
391 EUR
14 jul 2019 15:38
371 EUR
14 jul 2019 15:37
370 EUR
14 jul 2019 15:36
350 EUR
14 jul 2019 15:36
350 EUR
14 jul 2019 15:36
330 EUR
14 jul 2019 15:35
310 EUR
14 jul 2019 15:35
300 EUR
14 jul 2019 15:35
290 EUR
14 jul 2019 15:34
270 EUR
14 jul 2019 15:33
250 EUR
14 jul 2019 15:33
231 EUR
14 jul 2019 15:33
230 EUR
14 jul 2019 15:13
210 EUR
14 jul 2019 15:13
200 EUR
14 jul 2019 14:40
190 EUR
14 jul 2019 14:40
180 EUR
14 jul 2019 11:37
170 EUR
14 jul 2019 8:31
160 EUR
12 jul 2019 20:49
150 EUR
12 jul 2019 13:28
130 EUR
10 jul 2019 21:52
120 EUR
10 jul 2019 10:35
110 EUR
9 jul 2019 16:36
100 EUR
9 jul 2019 2:30
70 EUR