Carl Brandt

(Sverige, 1871-1930)
Carl Brandt
(Sverige, 1871-1930)

CARL BRANDT, olja på uppfodrad duk, signerad C. Brandt och daterad 1912.

Vinterlandskap. 73 x 91 cm.

Uppfodrad duk.

Utropspris
4 000 SEK