Göran Augustson

(Finland, 1936-2012)
Göran Augustson
(Finland, 1936-2012)

GÖRAN AUGUSTSON, gouache, signerad och daterad -92.

"Con Amina" bildstorlek 28 x 43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
282
2 972
323
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (7 bud)
20 okt 2019 14:58
282 EUR
20 okt 2019 14:56
262 EUR
20 okt 2019 14:56
260 EUR
20 okt 2019 14:25
220 EUR
18 okt 2019 9:07
200 EUR
12 okt 2019 9:50
150 EUR
11 okt 2019 16:42
100 EUR