Madeleine Pyk – en samling F769

Paavo Kauramäki

(Finland, 1929-2012)
Paavo Kauramäki
(Finland, 1929-2012)

PAAVO KAURAMÄKI, olja på pannå, signerad och daterad -99.

Komposition, 98 x 73 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
660
6 950
758
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (14 bud)
20 okt 2019 16:38
660 EUR
20 okt 2019 16:38
650 EUR
20 okt 2019 15:22
640 EUR
20 okt 2019 15:22
620 EUR
20 okt 2019 14:23
610 EUR
20 okt 2019 14:23
590 EUR
20 okt 2019 10:54
570 EUR
20 okt 2019 10:54
550 EUR
19 okt 2019 21:36
500 EUR
19 okt 2019 21:36
480 EUR
17 okt 2019 22:06
440 EUR
12 okt 2019 18:43
420 EUR
12 okt 2019 9:27
400 EUR
11 okt 2019 15:55
300 EUR