Arne Jones E1299

Veikko Vionoja

(Finland, 1909-2001)
Veikko Vionoja
(Finland, 1909-2001)

VEIKKO VIONOJA, olja på duk, signerad och daterad -69.

Regnmoln. 65 x 81 cm.

Konstnär

Klubbat pris
1 260
13 280
1 442
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (23 bud)
20 okt 2019 16:34
1 260 EUR
20 okt 2019 16:34
1 210 EUR
20 okt 2019 16:28
1 160 EUR
20 okt 2019 16:28
1 110 EUR
20 okt 2019 16:20
1 050 EUR
20 okt 2019 16:20
1 000 EUR
20 okt 2019 14:58
992 EUR
20 okt 2019 14:58
972 EUR
20 okt 2019 14:25
970 EUR
20 okt 2019 14:24
950 EUR
20 okt 2019 14:24
950 EUR
20 okt 2019 13:16
930 EUR
20 okt 2019 13:16
910 EUR
20 okt 2019 13:16
900 EUR
20 okt 2019 13:15
870 EUR
20 okt 2019 13:15
850 EUR
14 okt 2019 23:24
800 EUR
13 okt 2019 21:45
650 EUR
13 okt 2019 20:46
625 EUR
12 okt 2019 21:51
605 EUR
11 okt 2019 17:16
500 EUR
11 okt 2019 17:08
200 EUR
11 okt 2019 15:44
30 EUR