Jouko Solonen

(Finland, 1920-2008)
Jouko Solonen
(Finland, 1920-2008)

JOUKO SOLONEN, olja på duk, signerad och daterad -87.

Utan titel, 129 x 100 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
664
6 999
760
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (20 bud)
20 okt 2019 18:56
664 EUR
20 okt 2019 18:56
650 EUR
20 okt 2019 18:56
644 EUR
20 okt 2019 18:56
624 EUR
20 okt 2019 18:55
604 EUR
20 okt 2019 18:55
584 EUR
20 okt 2019 18:55
564 EUR
20 okt 2019 18:55
544 EUR
20 okt 2019 18:53
524 EUR
20 okt 2019 18:42
504 EUR
20 okt 2019 18:42
500 EUR
20 okt 2019 15:25
462 EUR
20 okt 2019 15:25
442 EUR
20 okt 2019 14:13
420 EUR
18 okt 2019 21:16
400 EUR
17 okt 2019 7:33
350 EUR
16 okt 2019 18:55
300 EUR
15 okt 2019 9:30
100 EUR
14 okt 2019 16:22
67 EUR
14 okt 2019 12:19
40 EUR