Yngve Bäck

(Finland, 1904-1990)
Yngve Bäck
(Finland, 1904-1990)

YNGVE BÄCK, olja på duk, signerad och daterad -57.

Skogslandskap, 53 x 63 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
561
5 913
642
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (26 bud)
20 okt 2019 19:14
561 EUR
20 okt 2019 19:12
541 EUR
20 okt 2019 19:11
521 EUR
20 okt 2019 19:10
501 EUR
20 okt 2019 19:10
500 EUR
20 okt 2019 19:09
480 EUR
20 okt 2019 19:09
460 EUR
20 okt 2019 19:09
460 EUR
20 okt 2019 19:07
440 EUR
20 okt 2019 19:06
420 EUR
20 okt 2019 19:06
400 EUR
20 okt 2019 19:06
380 EUR
20 okt 2019 19:05
360 EUR
20 okt 2019 19:05
340 EUR
20 okt 2019 19:05
320 EUR
20 okt 2019 19:03
300 EUR
20 okt 2019 19:02
280 EUR
20 okt 2019 19:02
260 EUR
20 okt 2019 8:22
240 EUR
20 okt 2019 8:21
220 EUR
20 okt 2019 8:21
220 EUR
18 okt 2019 9:47
200 EUR
16 okt 2019 18:13
180 EUR
13 okt 2019 20:47
160 EUR
13 okt 2019 16:33
150 EUR
11 okt 2019 17:04
100 EUR