Paavo Sarelli

(Finland, Född 1924)
Paavo Sarelli
(Finland, Född 1924)

PAAVO SARELLI, olja på masonit, signerad och daterad -62.

Abstrakt, 121 x 170 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Proveniens

Köpt direkt av konstnären.

Klubbat pris
930
10 481
980
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (37 bud)
20 okt 2019 18:29
930 EUR
20 okt 2019 18:29
910 EUR
20 okt 2019 18:29
900 EUR
20 okt 2019 18:28
890 EUR
20 okt 2019 18:28
870 EUR
20 okt 2019 18:27
850 EUR
20 okt 2019 18:27
840 EUR
20 okt 2019 18:26
820 EUR
20 okt 2019 18:23
800 EUR
20 okt 2019 18:23
780 EUR
20 okt 2019 18:19
770 EUR
20 okt 2019 18:19
750 EUR
20 okt 2019 18:19
740 EUR
20 okt 2019 18:19
720 EUR
20 okt 2019 18:17
700 EUR
20 okt 2019 18:17
680 EUR
20 okt 2019 18:15
660 EUR
20 okt 2019 18:15
640 EUR
20 okt 2019 18:14
620 EUR
20 okt 2019 18:14
600 EUR
20 okt 2019 18:14
580 EUR
20 okt 2019 18:14
560 EUR
20 okt 2019 18:12
540 EUR
20 okt 2019 18:00
520 EUR
20 okt 2019 17:59
500 EUR
20 okt 2019 17:59
500 EUR
20 okt 2019 10:22
470 EUR
20 okt 2019 10:22
450 EUR
20 okt 2019 9:35
430 EUR
17 okt 2019 20:23
410 EUR
17 okt 2019 20:23
400 EUR
17 okt 2019 9:43
390 EUR
13 okt 2019 17:20
370 EUR
13 okt 2019 17:19
350 EUR
13 okt 2019 17:19
340 EUR
13 okt 2019 17:02
320 EUR
13 okt 2019 14:46
300 EUR