1079957
SKÅP, ett par, lackerat trä. Kina, Shanxi provinsen, 1900-tal.
SkÅp, ett par, lackerat trä. kina, shanxi provinsen, 1900-tal.

Lackerat i svart och rött. Beslag av metall. Två lådpar under dörrarna. Bredd 82. Djup 44. Höjd 105 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H145
Proveniens

Stenbeck Collection.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

4 000
371
413
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
15 okt 16:05
4 000 SEK
14 okt 20:25
3 000 SEK
12 okt 22:59
300 SEK