1171165
FAT, porslin. Qingdynastin, omkring 1900.
Fat, porslin. qingdynastin, omkring 1900.

Lövformat med dekor i famille rosefärger. Längd 24,5 cm.

Nagg, slitage.

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Utropspris
1 500 SEK