Lys upp i mörkret

315 föremål
TAKLAMPA, 1970-tal.
TAKLAMPA, 1970-tal.

Utropspris
5 000 SEK
TAKLAMPA  1900-talets mitt.
TAKLAMPA 1900-talets mitt.

Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, 1 par, 1970-tal.
Bordslampor, 1 par, 1970-tal.

Utropspris
1 500 SEK