Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1183081
Sandra Davolio
(Född 1951)
Sandra davolio, vas, danmark 2000-tal.

SANDRA DAVOLIO, vas, Danmark 2000-tal.

Stengods, beige glasyr, signerad "S". Höjd 74,5 cm.

Litet fotnagg samt två smärre nagg på nedre kragen.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - F90
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)8 614 08 19

Utropspris
15 000 SEK