1180420
KANDELABRAR, ett par jugend, "Daldansen" Rörstrand tidigt 1900-tal flintgods
Kandelabrar, ett par jugend, "daldansen" rörstrand tidigt 1900-tal flintgods.

För tre ljus vardera, höjd 26 cm

Bruksslitage. Krackelyr. Sprickor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 000 SEK