1186532
Lisa Larson
(Född 1931)
Lisa larson, adventsljusstake signerad glaserat stengods.

LISA LARSON, adventsljusstake signerad glaserat stengods

Monterade på sockel av trä, längd 33, höjd 14 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK