1186534
Lisa Larson
(Född 1931)
Lisa larson, ljusstake signerad gustavsberg glaserat stengods.

LISA LARSON, ljusstake signerad Gustavsberg glaserat stengods.

Höjd 20 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
1 600
152
169
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
29 nov 10:47
1 600 SEK
25 nov 6:53
1 500 SEK
23 nov 19:28
1 000 SEK
23 nov 16:15
600 SEK
22 nov 21:22
500 SEK