1190391
Lisa Larson
(Född 1931)
Lisa larson, figuriner/ljusstakar, 4 st, gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

LISA LARSON, figuriner/ljusstakar, 4 st, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkta. Tomtefamilj. Delvis glaserade. För ett ljus vardera. Höjd 13-20 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK