1191682
SERVIS 47 dlr "God Jul" Rörstrand porslin 1900-talets senare del
Servis 47 dlr "god jul" rörstrand porslin 1900-talets senare del.

Bestående av;
1 stor skål,
2 karaffer (en med mynningsnagg),
16 djupa,
8 flata,
20 assietter.

Oanvänd.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK