1196094
Lisa Larson
(Född 1931)
Lisa larson, tomtar, figuriner/ljusstakar, 3 st, stengods, gustavsberg.

LISA LARSON, Tomtar, Figuriner/Ljusstakar, 3 st, stengods, Gustavsberg.

Tomtar. Signerade Lisa Larson K-studion Gustavsberg.
Höjd 19 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
3 000 SEK