Arne Jones E1299

must de CARTIER, Tank Argent, armbandsur, 20 x 27 mm.

Förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderband.

Caliber 66, Serienr. 63839, boettnr. 3660017/55039.

Slitage. Skador på läderband. Går ej, troligen behov av batteribyte.

Utropspris
4 000 SEK