Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1185898
SKULPTUR, äggformat glas, Venini.
Skulptur, äggformat glas, venini.

Blå och grön dekor. Signerad och daterad Venini -83. Höjd ca 31, bredd ca 23 cm.

Ingen anmärkning.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
3 000 SEK