1185898
SKULPTUR, äggformat glas, Venini.
Skulptur, äggformat glas, venini.

Blå och grön dekor. Signerad och daterad Venini -83. Höjd ca 31, bredd ca 23 cm.

Ingen anmärkning.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V13
Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 21 timmar
2 600
247
274
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
5 dec 23:25
2 600 SEK
5 dec 23:25
2 400 SEK
5 dec 12:05
2 200 SEK
4 dec 18:56
2 000 SEK
2 dec 19:52
1 500 SEK