HALSLÄNK, stor ärtlänk, 18K guld, Uno A Erre, Italien

Stämplad Uno A Erre och Italiensk stämpel. Diameter länkar 11 mm. Längd 45 cm. Karbinhake, med svensk kontrollstämpel. Vikt 55,9 gram.

Bruksskick.

Utropspris
1 500 EUR