Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Smycken Ringar
1192143
ENSTENSRING, 18K vitguld
Enstensring, 18k vitguld.
Enstensring, 18k vitguld.
Enstensring, 18k vitguld.

1 briljantslipad diamant 1.82 ct enligt gravyr, + 26 små diamanter. Storlek ca 17.25/54. Vikt ca 8 gram. Stämplad MEG, Stockholm 2002.
Kvalitet ca Y p1

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Slutpris
36 000
3 414
3 789
Utropspris
44 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
9 jan 18:40
36 000 SEK
9 jan 18:38
35 000 SEK
9 jan 18:37
33 500 SEK
9 jan 18:36
32 500 SEK
9 jan 18:36
31 000 SEK