1194483
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, väska, "west end pm".

LOUIS VUITTON, väska, "West End PM"

Damier Ebène-canvas och brunt läder. Fodrad i rött bomull. Fastsättning med rem och spänne. Ett innerafack med dragkedja. Avtagbar adresstag i läder. Märkt med datumkod (1998) samt "LOUIS VUITTON PARIS made in france".
Bredd 45 cm, höjd 35 cm, djup 20 cm.

Ställvis slitage. Smärre skador på Damere ebene-canvas. Nötta kanter.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
6 200
589
654
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
8 dec 22:58
6 200 SEK
5 dec 20:04
4 644 SEK
3 dec 15:41
4 444 SEK
3 dec 5:12
4 000 SEK
2 dec 20:05
3 000 SEK