1199361
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, väska, "taïga kendall gm".

LOUIS VUITTON, väska, "Taïga Kendall GM"

Weekend bag i mörkgrönt Taïga-läder med dubbeldragkedja. Avtagbar adresstag i läder samt avtagbar och justerbar axelrem. D-ring, två små innerfack. Lås med nyckel. Märkt med numrering (år 1995) samt "LOUIS VUITTON PARIS made in France".
Bredd 55 cm, höjd 37 cm, bredd 23 cm.

Smärre slitage. Märken. Repor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
8 000
759
843
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
8 dec 18:27
8 000 SEK
8 dec 18:26
7 500 SEK
8 dec 18:25
7 000 SEK
3 dec 15:40
5 555 SEK
3 dec 15:08
1 100 SEK