1199529
COLLIER, 14K guld, Helsingfors 1950-1970-tal.
Collier, 14k guld, helsingfors 1950-1970-tal.

Hängena från 1950-tal. vajern från 1970-tal.
Omkrets ca 40 cm.
Vikt 19,6 g.

Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - R70
Frida Nyman
Frida Nyman
+358 (0)50 407 9406

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 timmar 37 minuter
540
5 688
600
Utropspris
700 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 560 EUR. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
7 dec 9:04
540 EUR
7 dec 6:21
520 EUR
3 dec 17:40
500 EUR
1 dec 21:33
100 EUR