RING 20K guld m gammalslipade briljanter totalt ca 4,5 ct enligt värderingsintyg.

Total vikt 11,9 g. Storlek ca 15/47. Går att förstora ca 1-2 storlekar genom att ta bort ringförminskare i skenan.

Slitage. Repor. Ringskena.

Utropspris
20 000 SEK