MULBERRY, axelremsväska, påsmodell.

Brun mocka med bruna präglade skinndetaljer. Invändigt fodrad med rutigt tyg. En innerficka försedd med dragkedja. Märkt "Mulberry Company Made in England" samt numrerad 245435. Ca 33 x 27 x 15 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK