GUCCI, handväska.

GUCCI, handväska.

Cognacsfärgat skinn med detaljer av gulmetall. Invändigt fodrad med cognacsfärgat skinn. Tre innerfickor. Märkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad 000 406 0269. Dustbag medföljer. Ca 19 x 21 x 8 cm.

Bruksslitage, repor.

Utropspris
2 500 SEK