GUCCI, handväska.

GUCCI, handväska.

Svart skinn med detaljer av gulmetall. Top handle-handtag. Invändigt fodrad med rött skinn. Sex innerfack varav ett försett med dragkedja. Märkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad 406 000 1080. Ca 18 x 25 x 10 cm.

Bruksslitage. Kanter med hårdare slitage.

Utropspris
3 000 SEK