SALVATORE FERRAGAMO, handväska med axelrem.

Chokladbrunt skinn med detaljer av gulmetall. Märkt Salvatore Ferragamo made in Italy samt numrerad AN21 1664. Ca 22 x 25 x 9 cm.

Slitage, repor.

Utropspris
2 000 SEK