HERMÈS, "Kelly Cadena", armband, 2000-tal.

Guldfärgad metall med präglat svart skinn. Detalj av berlock i form av hänglås i minatyr. Stämpelmärkt "HERMÈS MADE IN FRANCE". Kommer i skyddspåse av brun sammet samt i orange originalask. Innermått ca 19,5 cm.

Bruksskick, repor.

Utropspris
3 000 SEK