LOUIS VUITTON, Messenger bag, axelremsväska.

Weekendbag i monogramcanvas med detaljer i läder. Foder av brunt canvas. Dubbeldragkedja. Tre innerfack varav det ena för mobiltelefon. Märkt med datumkod (år 2001) samt "LOUIS VUITTON PARIS made in France".
Ca 32 x 35 x 10 cm. Dustbag medföljer.

Bruksskick. Skinndetaljer med slitage.

Utropspris
4 000 SEK