Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Silver Övrigt
1202735
TOILETTUPPSÄTTNING 9 dlr silver 1900-talets början.
ToilettuppsÄttning 9 dlr silver 1900-talets början.

Bestående av;
2 flakonger,
1 burk med lock,
2 borstar,
1 kam,
1 skohorn,
1 liten spegel

Bruksslitage. Repor. Nagg. Bucklor. Skador.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK