Bestående av; 2 flakonger, 1 burk med lock, 2 borstar, 1 kam, 1 skohorn, 1 liten spegel
Bruksslitage. Repor. Nagg. Bucklor. Skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10