1202735
TOILETTUPPSÄTTNING 9 dlr silver 1900-talets början
ToilettuppsÄttning 9 dlr silver 1900-talets början.

Bestående av;
2 flakonger,
1 burk med lock,
2 borstar,
1 kam,
1 skohorn,
1 liten spegel

Bruksslitage. Repor. Nagg. Bucklor. Skador.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 18 timmar
500
47
53
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 550 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
4 dec 19:40
500 SEK
3 dec 13:10
300 SEK