GUCCI, väska, ormskinn.

GUCCI, väska, ormskinn.

Handväska försedd med axelband. GG monogrammet och detaljer av gulmetall. Två innerfack försedda med dragkedjor. Märkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad. Fodrad med puderrosa mocka. Höjd ca 27, längd ca 40, bredd ca 5 cm. Dustbag medföljer.

Smärre bruksskick. Invändigt fodret med fläckar efter bläckpenna.

Utropspris
15 000 SEK