Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1203887
KUVERTTALLRIKAR,11 st, Stelton, Danmark. (1 omärkt kuverttallrik i mässing medföljer)
Kuverttallrikar,11 st,  stelton, danmark. (1 omärkt kuverttallrik i mässing medföljer).

Diameter 28 cm.

Bruksslitage. Oxidering/anlupen. Repor.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Utropspris
3 000 SEK