RING 18K vitguld med 1 safir 3,43 ct ca 10 x 7 mm samt briljanter 0,60 ct enligt gravyr, Malmö 1989

Total vikt 6,0 g. Storlek 15,75/49.

Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
8 000 SEK