KEDJOR 2 st. ÖRONKNAPPAR 3 par, silver Indien före 1960-talet.

Vikt 152.6g. Kedjornas längd 18 cm, knapparnas diameter 2,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. En knapp med bristning.

Proveniens

Finsk privatsamling

Utropspris
150 EUR