1173856

Rune Jansson

(Sverige, 1918-2014)
Rune jansson, blyertsteckning, signerad rune jansson och daterad -42.

RUNE JANSSON, blyertsteckning, signerad Rune Jansson och daterad -42.

Blomster. 17 x 13 cm.

Ej examinerad ur ram

Proveniens

Konstnärerna Hjördis Jansson Beck och Gunnar Beck, Stockholm.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal (Föräldraledig)
+46 (0)739 96 74 02

Utropspris
1 500 SEK