1179351

Ragnar von Holten

(Sverige, 1934-2009)
Ragnar von holten, blandteknik med collage på papper, signerad och daterad -72.

RAGNAR VON HOLTEN, blandteknik med collage på papper, signerad och daterad -72.

"100$ bill". 29 x 22 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern konst
+46 (0)707 78 35 71

Utropspris
4 000 SEK