MARTTI RYTKÖNEN, vas, glas, "Atlas 2", Orrefors Limited, 2006, signerad och numrerad 85-100.
Röktonat glas. Signerad Orrefors Limited 2006 9443.85 Martti Rytkönen 85-100. Höjd 37 cm. Certifikat medföljer.
Nyskick.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK