Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1188559
SÄNGGAVEL, rotting, 1900-talets senare del.
SÄnggavel, rotting, 1900-talets senare del.

Rotting. Längd 167. Bredd 70. Höjd 28 cm.

Smärre slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
3 000 SEK