Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1192089
Carl Malmsten
(1888-1972)
Carl malmsten, bord, "berg", 1900-talets andra hälft.

CARL MALMSTEN, bord, "Berg", 1900-talets andra hälft.

Benställning av björk. Rund skiva fanerad med masurbjörk. Diameter 100, höjd 66 cm.

Smärre slitage. Märken.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK