Ben Af Schulten

(Finland, Född 1939)
Ben Af Schulten
(Finland, Född 1939)

BEN AF SCHULTEN, KARMSTOLAR, ETT PAR, modell 411, Artek, 1990-tal.

Stomme av björk, sits och rygg i brunt läder. Sitthöjd 35 cm. Höjd 76 cm, bredd 62 cm, djup 74 cm

Ställvis slitage och repor. Skinnet med fläckar.

Utropspris
250 EUR

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09