FÅTÖLJER, ett par. Sven Ellekaer modell ’Borneo’ förKomfort, Danmark, 1900-talets andra hälft

Stomme av betsad teak, lösa sitt och ryggdynor, etikettmärkta, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, märken, repor.

Utropspris
3 000 SEK