Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1199532
Annikki Hovisaari
(1918-2004)
Annikki hovisaari, vas, stengods, signerad ah arabia.

ANNIKKI HOVISAARI, VAS, stengods, signerad AH Arabia.

Höjd 40 cm.

Obetydligt ytslitage.

Maria Granström
Maria Granström
Tf Filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
400 EUR